KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15992006
nr 1599 2006
Emil Hellbom
(1895-1969), Sverige
Oljemålning, Gamla Stan. Signerad. Olja på pannå, 45x37 cm, yttermått inklusive ram: 60x52 cm
Emil Hellbom, född 1895, död 1969, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 februari 2024
kl 18:38:15
13/2 10:22:21
100 kr
13/2 22:53:54
19 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm